Program TV. Powrót do ligowej rzeczywistości!

Share on facebook
Share on twitter
2019.08.23 Bialystok Pilka nozna PKO Ekstraklasa sezon 2019/2020 Jagiellonia Bialystok ( zolto-czerwone ) - Wisla Krakow N/z europosel PO Tomasz Frankowski ( C ), byly pilkarz Jagiellonii w roli komentatora stacji Canal+ Foto Michal Kosc / PressFocus 
2019.08.23 Bialystok Football Polish PKO Ekstraklasa season 2019/2020 Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakow Credit: Michal Kosc / PressFocus

Dzisiaj ponownie mamy piątek, zatem przyszedł czas na kolejne wydanie Programu TV. W najbliższym tygodniu czeka nas nas powrót piłki klubowej w najlepszym wydaniu. Powrócą także europejskie puchary, w których zostanie rozegrana 5. kolejka fazy grupowej.

Piątek, 19 listopada:

20:00 FC Augsburg — Bayern Monachium, Viaplay

komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

20:30 Miedź Legnica — Odra Opole, Polsat Sport News

20:55 Levante UD — Athletic Club, CANAL+ SPORT2

komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20:55 AS Monaco — Lille OSC, CANAL+ SPORT

komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

Sobota, 20 listopada:

12:10 Warta Poznań — Wisła Płock, CANAL+SPORT

komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

12:30 Zagłębie Sosnowiec — Arka Gdynia, Polsat Sport

13:25 Leicester City — Chelsea, CANAL+SPORT2

komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

13:55 Celta Vigo — Villarreal CF, Eleven Sports 2

14:40 Jagiellonia Białystok — Wisła Kraków, CANAL+SPORT

komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

14:55 Atalanta BC — Spezia Calcio, Eleven Sports 3

15:00 Borussia Dortmund — Stuttgart, Viaplay

komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:20 Arminia Bielefeld — Wolfsburg, Viaplay

komentarz: Dawid Król

15:20 Hoffenheim — RB Leipzig, Viaplay

komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

15:20 Borussia Mönchengladbach — Greuther Fürth, Viaplay

komentarz: Mateusz Juza

15:20 Bayer Leverkusen — Bochum, Viaplay

komentarz: Szymon Ratajczak

15:55 Multi Premier League, CANAL+SPORT2

moderator: Krzysztof Marciniak

15:55 Watford — Manchester United, CANAL+PREMIUM

komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski

15:55 Aston Villa — Brighton, CANAL+NOW

komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

15:55 Wolverhampton — West Ham, CANAL+FAMILY

komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

15:55 Burnley — Crystal Palace, CANAL+ online

komentarz: Marcin Rosłoń

15:55 Norwich City — Southampton, CANAL+ online

komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 Newcastle — Brentford, CANAL+ online

komentarz: Adam Zakrzewski

16:10 Sevilla FC — CD Alavés, Eleven Sports 2

16:55 PSG — FC Nantes, nSport+

komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

17:10 Stal Mielec — Lechia Gdańsk, CANAL+SPORT

komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:30 Union Berlin — Hertha Berlin, Viaplay

komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

17:50 Chojniczanka 1930 Chojnice — Wigry Suwałki, TVP Sport

17:55 SS Lazio — Juventus FC, Eleven Sports 1

18:25 Atletico Madryt — CA Osasuna, Eleven Sports 2

18:25 Liverpool — Arsenal, CANAL+SPORT2

komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

19:30 Lech Poznań — Piast Gliwice, CANAL+SPORT

komentarz: Adam Marchwiński, Maciej Murawski

20:40 ACF Fiorentina — AC Milan, Eleven Sports 1

20:55 FC Barcelona — RCD Espanyol, CANAL+ SPORT2

komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:55 Stade Rennes — Montpellier HSC, CANAL+ online

Niedziela, 21 listopada:

12:10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza — Górnik Łęczna, CANAL+SPORT

komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

12:25 US Sassuolo Calcio — Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

12:30 ŁKS Łódź — GKS Tychy, Polsat Sport

12:55 Stade Brest — RC Lens, CANAL+ SPORT2

komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

13:55 Getafe CF — Cadiz CF, nSport+

komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński

14:40 Pogoń Szczecin — Śląsk Wrocław, CANAL+SPORT

komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

14:55 Bologna FC — Venezia FC, Eleven Sports 3

14:55 US Salernitana 1919 – UC Sampdoria, Eleven Sports 4

14:55 Manchester City — Everton, CANAL+PREMIUM

komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

15:00 Freiburg — Eintracht Frankfurt, Viaplay

komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

16:10 Granada CF — Real Madryt CF, Eleven Sports 2

17:00 Górnik Zabrze — Legia Warszawa, CANAL+PREMIUM i CANAL+SPORT3

komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

17:20 Mainz — Köln, Viaplay

komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

17:25 Tottenham — Leeds, CANAL+SPORT

komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:55 Inter Mediolan — SSC Napoli, Eleven Sports 1

18:25 Elche CF — Real Betis, CANAL+ SPORT2

komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

20:40 Olympique Lyon — Olympique Marsylia, CANAL+ SPORT

komentarz: Rafał Dębiński, Jakub Polkowski

20:40 Genoa CFC — AS Roma, Eleven Sports 1

20:55 Real Sociedad — Valencia CF, nSport+

komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

Poniedziałek, 22 listopada:

17:40 KGHM Zagłębie Lubin — Radomiak Radom, CANAL+SPORT

komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

18:25 Hellas Werona — FC Empoli, Eleven Sports 2

20:25 Cracovia — Raków Częstochowa, CANAL+SPORT

komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Mielcarski

20:40 Torino FC — Udinese Calcio, Eleven Sports 2

20:55 Rayo Vallecano — RCD Mallorca, Eleven Sports 3

Wtorek, 23 listopada — Liga Mistrzów:
18:05 Villarreal CF — Manchester United FC, Polsat Sport Premium 2

18:35 Dynamo Kijów — FC Bayern Monachium, Polsat Sport Premium 1

20:50 Chelsea FC — Juventus FC, Polsat Sport Premium 1

20:50 FC Barcelona — SL Benfica, Polsat Sport Premium 2

21:00 Lille — RB Salzburg, Polsat Sport Premium

21:00 Malmo FF — Zenit Sankt Petersburg, Polsat Sport Premium

21:00 Sevilla — VFL Wolfsburg, Polsat Sport Premium

21:00 Young Boys — Atalanta Bergamo, Polsat Sport Premium

Środa, 24 listopada:

16:20 Liga Europy (grupa Legii): Spartak Moskwa — Napoli, Viaplay

komentarz: Rafał Wolski, Michał Borkowski

Liga Mistrzów:

18:05  Besiktas JK — AFC Ajax, Polsat Sport Premium 2

18:35 Inter Mediolan — Szachtar Donieck, Polsat Sport Premium 1

20:50 Manchester City FC — Paris Saint-Germain, Polsat Sport Premium 1

20:50 Atletico Madryt — AC Milan, Polsat Sport Premium 2

21:00 Club Brugge — RB Lipsk, Polsat Sport Premium

21:00 Liverpool — FC Porto, Polsat Sport Premium

21:00 Sheriff Tiraspol — Real Madryt, Polsat Sport Premium

21:00 Sporting — Borussia Dortmund, Polsat Sport Premium

Czwartek, 25 listopada:

Liga Europy:

18:40 Bayer Leverkusen — Celtic, Viaplay

komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

18:40 Lokomotiv Moskwa — Lazio, Viaplay

komentarz: Rafał Wolski, Michał Borkowski

21:00 Leicester City — Legia Warszawa, Viaplay

Liga Konferencji Europy:

18:40 Maccabi Haifa — Union Berlin, Viaplay

komentarz: Dawid Szymczak

Tak prezentuje się rozpiska transmisji na najbliższy tydzień. Sporo piłki na najwyższym i najlepszym ligowym oraz pucharowym poziomie. A ty ile spotkań zamierzasz obejrzeć?

Jakub Mirosławski