Program TV. Ostatnia kolejka przed przerwą na kadrę i półfinały Ligi Narodów

Share on facebook
Share on twitter
2019.08.23 Bialystok Pilka nozna PKO Ekstraklasa sezon 2019/2020 Jagiellonia Bialystok ( zolto-czerwone ) - Wisla Krakow N/z europosel PO Tomasz Frankowski ( C ), byly pilkarz Jagiellonii w roli komentatora stacji Canal+ Foto Michal Kosc / PressFocus 
2019.08.23 Bialystok Football Polish PKO Ekstraklasa season 2019/2020 Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakow Credit: Michal Kosc / PressFocus

Mamy piątek, zatem czas na kolejne wydanie Programu TV. W tym tygodniu czeka nas ostatnia ligowa kolejka przed przerwą reprezentacyjną. Będziemy mogli również oglądać półfinałowe stracia Ligi Narodów UEFA.

Piątek, 1 października

17:40 KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

20:20 FC Köln – Greuther Fürth, Viaplay
komentarz: Rafał Kędzior, Marcin Borzęcki

20:25 Piast Gliwice – Wisła Kraków, CANAL+SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

20:40 Cagliari Calcio – Venezia FC, Eleven Sports 2

20:55 RC Lens – Stade Reims, nSport+
komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski

sobota, 2 października

12:10 Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, CANAL+SPORT
komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

12:30 Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź, Polsat Sport

13:25 Manchester United – Everton, CANAL+SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

13:55 CA Osasuna – Rayo Vallecano, nSport+
komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidło

14:40 Cracovia – PGE FKS Stal Mielec, CANAL+SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

14:55 US Salernitana 1919 – Genoa CFC, Eleven Sports 2

15:00 Borussia Dortmund – FC Augsburg, Viaplay
komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:20 Hertha Berlin – Freiburg, Viaplay
komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Urban

15:20 Stuttgart – Hoffenheim, Viaplay
komentarz: Dawid Król

15:20 Wolfsburg – Mönchengladbach, Viaplay
komentarz: Rafał Kędzior

15:55 Chelsea – Southampton, CANAL+PREMIUM
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

15:55 Burnley – Norwich, CANAL+ online

15:55 Wolverhampton – Newcastle, CANAL+ online

15:55 Multi Premier League, CANAL+SPORT2
moderator: Krzysztof Marciniak

15:55 Leeds – Watford, CANAL+NOW
komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński

16:10 RCD Mallorca – UD Levante, Eleven Sports 3

17:00 Lech Poznań – Śląsk Wrocław, CANAL+SPORT, TVP Sport
komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski (C+)
komentarz: Maciej Iwański, Andrzej Strejlau (TVP)

17:30 RB Leipzig – Bochum, Viaplay

17:55 Torino FC – Juventus FC, Eleven Sports 1
komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Zachodny

18:25 Brighton – Arsenal, CANAL+SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

18:25 Cadiz CF – Valencia CF, nSport+
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

18:55 FC Porto – FC Paços de Ferreira, Eleven Sports 2

19:40 Górnik Zabrze – Wisła Płock, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan

20:40 US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan, Eleven Sports 1

20:55 OGC Nice – Stade Brest, nSport+
komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

20:55 Atletico Madryt – FC Barcelona, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

niedziela, 3 października

12:10 Raków Częstochowa – Warta Poznań, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan

12:30 GKS Tychy – Odra Opole, Polsat Sport

12:55 Stade Rennes – Paris SG, CANAL+ SPORT2
komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki

13:55 Elche CF – Celta Vigo, CANAL+ online / CANAL+ FAMILY
komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

14:40 Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

14:40 Ruch Chorzów – Stal Rzeszów, TVP Sport

14:55 Hellas Werona – Spezia Calcio, Eleven Sports 3

14:55 UC Sampdoria – Udinese Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Tottenham Hotspur – Aston Villa, CANAL+PREMIUM
komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

14:55 West Ham United – Brentford, CANAL+SPORT2
komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

14:55 Crystal Palace – Leicester City, CANAL+NOW
komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

15:20 Mainz – Union Berlin, Viaplay
komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

16:45 Bayern München – Eintracht Frankfurt, Viaplay
komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

16:55 Lille OSC – Olympique Marsylia, CANAL+ SPORT2
komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki

17:00 Lechia Gdańsk – Legia Warszawa, CANAL+PREMIUM
komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow

17:25 Liverpool – Manchester City, CANAL+SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:55 ACF Fiorentina – SSC Napoli, Eleven Sports 2

17:55 AS Roma – FC Empoli, Eleven Sports 4

18:25 Getafe CF – Real Sociedad, Eleven Sports 1

18:25 Villarreal CF – Real Betis, CANAL+ NOW
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

19:20 Arminia Bielefeld – Leverkusen, Viaplay
komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

20:40 AS Saint-Etienne – Olympique Lyon, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski

20:40 Atalanta BC – AC Milan, Eleven Sports 1

20:40 Granada CF – Sevilla FC, Eleven Sports 2

Środa, 6 października

20:35 Półfinał Ligi Narodów: Włochy – Hiszpania, Polsat Sport

czwartek, 7 października:

20:35 Półfinał Ligi Narodów: Belgia – Francja, TVP Sport, Polsat Sport

Tak prezentują się transmisje spotkań piłkarskich na najbliższe dni. A ty który mecz obejrzysz?