Program TV. Ligowe klasyki i powrót Pucharu Polski

Share on facebook
Share on twitter
2019.08.23 Bialystok Pilka nozna PKO Ekstraklasa sezon 2019/2020 Jagiellonia Bialystok ( zolto-czerwone ) - Wisla Krakow N/z europosel PO Tomasz Frankowski ( C ), byly pilkarz Jagiellonii w roli komentatora stacji Canal+ Foto Michal Kosc / PressFocus 
2019.08.23 Bialystok Football Polish PKO Ekstraklasa season 2019/2020 Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakow Credit: Michal Kosc / PressFocus

Mamy dziś piątek, zatem czas na kolejny Program TV. W tym tygodniu będziemy mogli się ekscytować między innymi derbami Londynu pomiędzy Chelsea a Tottenhamem czy ligowymi klasykami jak Juventus kontra AC Milan czy Lech Poznań kontra Wisła Kraków.

Piątek, 17 września:

14:25 Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz, TVP Sport

17:40 KGHM Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica, CANAL+SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski

20:25 Lech Poznań – Wisła Kraków, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

20:25 Hertha Berlin – Greuther Furth, Viaplay
komentarz: Rafał Kędzior, Michał Zachodny

20:40 US Sassuolo Calcio – Torino FC, Eleven Sports 1

20:55 Celta Vigo – Cadiz CF, Eleven Sports 2

20:55 Newcastle United – Leeds United, CANAL+SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:55 RC Strasbourg – FC Metz, CANAL+ online

Sobota, 18 września:

12:10 Wisła Płock – Jagiellonia Białystok, CANAL+SPORT
komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

12:30 ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

13:25 Wolverhampton – Brentford, CANAL+SPORT2
komentarz: Adam Zakrzewski, Jarosław Koliński

13:55 Rayo Vallecano – Getafe CF, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

14:40 Pogoń Szczecin – Cracovia, CANAL+SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

14:55 Genoa CFC – ACF Fiorentina, Eleven Sports 1

15:00 Bayern München – Bochum, Viaplay
komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:20 Arminia Bielefeld – Hoffenheim, Viaplay
komentarz: Dawid Król

15:20 FC Augsburg – Mönchengladbach, Viaplay
komentarz: Kamil Kania

15:20 Mainz – Freiburg, Viaplay
komentarz: Dawid Szymczak

15:20 FC Koeln – RB Lipsk, Viaplay
komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

15:55 Multi Premier League, CANAL+SPORT2
moderator: Krzysztof Marciniak

15:55 Manchester City – Southampton, CANAL+NOW
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

15:55 Liverpool – Crystal Palace, CANAL+FAMILY i CANAL+ online
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:10 Atletico Madryt – Athletic Club, nSport+
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

16:55 RC Lens – Lille OSC, CANAL+ online

17:10 Radomiak Radom – Śląsk Wrocław, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

17:55 Inter Mediolan – Bologna FC, Eleven Sports 1

18:25 Aston Villa – Everton, CANAL+SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

18:25 Elche CF – UD Levante, Eleven Sports 3

19:30 Lechia Gdańsk – Piast Gliwice, CANAL+SPORT
komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan

20:40 US Salernitana 1919 – Atalanta BC, Eleven Sports 1

20:55 Deportivo Alaves – CA Osasuna, CANAL+ SPORT2
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20:55 AS Saint-Etienne – Girondins Bordeaux, CANAL+ online, Eleven Sports 2

Niedziela, 19 września:

12:10 Stal Mielec – Raków Częstochowa, CANAL+SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

12:30 GKS Tychy – Widzew Łódź, Polsat Sport

12:55 OGC Nice – AS Monaco, CANAL+ online, Eleven Sports 1

14:25 RCD Mallorca – Villarreal CF, Eleven Sports 2

14:40 Górnik Zabrze – Warta Poznań, CANAL+SPORT
komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

14:55 Venezia FC – Spezia Calcio, Eleven Sports 3

14:55 West Ham United – Manchester United, CANAL+PREMIUM
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

14:55 Brighton – Leicester City, CANAL+FAMILY i CANAL+ online
komentarz: Piotr Glamowski, Kamil Kosowski

15:00 Stuttgart – Leverkusen, Viaplay
komentarz: Kamil Kania, Michał Zachodny

16:10 Real Sociedad – Sevilla FC, Eleven Sports 2

16:55 Olympique Marsylia – Stade Rennes, CANAL+ SPORT2
komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki

17:00 Legia Warszawa – Górnik Łęczna, CANAL+PREMIUM i CANAL+SPORT3
komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan

17:20 Borussia Dortmund – Union Berlin, Viaplay
komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

17:25 Tottenham – Chelsea, CANAL+SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

18:25 Real Betis – RCD Espanyol, CANAL+ NOW
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

19:20 Wolfsburg – Eintracht Frankfurt, Viaplay
komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

20:30 PSG – Olympique Lyon, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

20:40 Valencia CF – Real Madryt CF, Eleven Sports 1

20:40 Juventus FC – AC Milan, Eleven Sports 2

21:25 GD Estoril Praia – Sporting CP

Poniedziałek, 20 września:

19:55 SL Benfica – Boavista FC, Eleven Sports 3

20:40 Udinese Calcio – SSC Napoli, Eleven Sports 1

Wtorek, 21 września:

17:20 Puchar Polski: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk, Polsat Sport

18:25 Bologna FC – Genoa CFC, Eleven Sports 1

19:25 Getafe CF – Atletico Madryt, Eleven Sports 2

20:40 ACF Fiorentina – Inter Mediolan, Eleven Sports 1

20:40 Norwich City FC – Liverpool FC, Eleven Sports 3

21:55 Athletic Bilbao – Rayo Vallecano, CANAL+SPORT

Środa, 22 września:

14:20 Puchar Polski: Górnik Zabrze – Radomiak Radom, Polsat Sport

17:20 Puchar Polski: Wigry Suwałki – Legia Warszawa, Polsat Sport

18:25 Spezia Calcio – Juventus FC, Eleven Sports 1

18:25 US Salernitana 1919 – Hellas Werona, Eleven Sports 2

19:25 Sevilla FC – Valencia CF, CANAL+SPORT

20:20 Puchar Polski: PGE FKS Stal Mielec – Wisła Kraków, Polsat Sport

20:40 Manchester United FC – West Ham United FC, Eleven Sports 1

20:40 Chelsea FC – Aston Villa FC, Eleven Sports 3

20:40 AC Milan – Venezia FC, Eleven Sports 2

21:55 Real Madryt – RCD Mallorca, CANAL+SPORT

Czwartek, 23 września:

17:20 Puchar Polski: ŁKS Łódź – Cracovia, Polsat Sport

18:25 UC Sampdoria – SSC Napoli, Eleven Sports 1

18:25 Torino FC – SS Lazio, Eleven Sports 2

19:25 CA Osasuna – Real Betis Balompie, CANAL+SPORT

19:25 Granada CF – Real Sociedad, Eleven Sports 3

20:20 Puchar Polski: Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

20:40 AS Roma – Udinese Calcio, Eleven Sports 2

21:55 Cadiz CF – FC Barcelona, Eleven Sports 1

I właśnie tak prezentuje się rozkład jazdy na najbliższe dni. Przed nami wiele interesujących starć. A ty które z nich zamierzasz obejrzeć?

Jakub Mirosławski