Program TV. Hit kolejki w Gliwicach

Share on facebook
Share on twitter
2019.08.23 Bialystok Pilka nozna PKO Ekstraklasa sezon 2019/2020 Jagiellonia Bialystok ( zolto-czerwone ) - Wisla Krakow N/z europosel PO Tomasz Frankowski ( C ), byly pilkarz Jagiellonii w roli komentatora stacji Canal+ Foto Michal Kosc / PressFocus 
2019.08.23 Bialystok Football Polish PKO Ekstraklasa season 2019/2020 Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakow Credit: Michal Kosc / PressFocus

Wraz z powrotem PKO BP Ekstraklasy czas na nowy format pt. „Program TV”! Co tydzień będziemy pisać o spotkaniach, które będziemy mogli obejrzeć w polskiej telewizji. Tutaj dowiesz się kto, gdzie i kiedy gra oraz jacy komentatorzy zostali przydzieleni do danych meczów!

W tym tygodniu będziemy mogli się emocjonować powrotem spotkań polskiej ekstraklasy, poczynaniami polskich drużyn w europejskich pucharach czy towarzyskimi spotkaniami Bayernu Monachium.

Piątek, 23 lipca:

17:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Mielec, CANAL+SPORT

komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

20:25 Lech Poznań – Radomiak Radom, CANAL+SPORT

komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

Sobota, 24 lipca:

14:40 Górnik Łęczna – Cracovia, CANAL+SPORT

komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

16:25 Bayern Monachium – AFC Ajax, Polsat Sport

17:10 Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk, CANAL+SPORT

komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Mielcarski

18:50 AC Sparta Praga – SK Sigma Ołomuniec, Polsat Sport

19:30 Legia Warszawa – Wisła Płock, CANAL+SPORT, TVP SPORT

komentarz (CANAL+SPORT): Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

komentarz (TVP SPORT): Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

Niedziela, 25 lipca:

14:40 Piast Gliwice – Raków Częstochowa, CANAL+SPORT

komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

17:10 Śląsk Wrocław – Warta Poznań, CANAL+SPORT

komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

18:50 FC Fastav Żlin – SK Slavia Praga, Polsat Sport News

19:30 Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, CANAL+SPORT

komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

Poniedziałek, 26 lipca:

00:00 Everton FC – Millonarios FC, Polsat Sport

00:05 New England Revolution – CF Montreal, Polsat Sport Extra

17:40 Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+SPORT

komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

Wtorek, 27 lipca:

18:00 Flora Tallinn – Legia Warszawa, TVP SPORT

komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

Środa, 28 lipca:

17:55 FC Bayern Monachium – Borussia Mönchengladbach, Polsat Sport

20:25 Blackburn Rovers FC – Leeds United FC, Eleven Sports 1

Czwartek, 29 lipca:

18:55 Raków Częstochowa – FK Suduva Marijampole, TVP SPORT

19:50 Śląsk Wrocław – Ararat Erywań, Polsat Sport, Super Polsat

20:55 NK Osijek – Pogoń Szczecin, TVP SPORT

Oto pełna rozpiska meczów, które będziemy mogli obejrzeć w tym tygodniu! Które spotkania wybierzecie?

Jakub Mirosławski