fbpx

Praszelik odchodzi z Legii! Młodzieżowiec podjął decyzję co do swojej przyszłości

Share on facebook
Share on twitter
2019.08.25 Lodz
Pilka nozna PKO Ekstraklasa sezon 2019/2020
LKS Lodz - Legia Warszawa
N/z Mateusz Praszelik
Foto Rafal Rusek / PressFocus

2019.08.25 Lodz
Football Polish PKO Ekstraklasa season 2019/2020
LKS Lodz - Legia Warszawa
Mateusz Praszelik
Credit: Rafal Rusek / PressFocus

Jak wynika z naszych informacji, Mateusz Praszelik na pewno odejdzie z Legii Warszawa. Najbliżej zatrudnienia jego osoby jest Śląsk Wrocław.

Niedawno media obiegła informacja, że Artur Płatek wyruszył do Warszawy w celu przekonania Praszelika do przejścia do Górnika Zabrze. Jak się teraz okazuje, nic z tego nie wyjdzie, bo sam zawodnik, pomimo tego, że pochodzi właśnie ze Śląska, nie jest zainteresowany grą w ekipie „Trójkolorowych”.

Fot: Rafał Oleksewicz, Pressfocus.pl

W grze o 19-latka znajdowało się także kilka innych klubów. Wśród chętnych na jego usługi wymieniało się takie marki jak między innymi Pogoń Szczecin czy Lechię Gdańsk.

Pomocnik był kuszony także innymi propozycjami, lecz ostatecznie najbardziej konkretny okazał się Śląsk. Trener, Vitezslav Lavicka chce tego zawodnika u siebie od około pół roku, więc najprawdopodobniej ma jakiś konkretny plan na niego. Praszelikowi odpowiada miasto oraz otoczka wokół klubu.

Transakcja jest na ostatniej prostej. Jak to w rozmowach transferowych bywa, wciąż wszystko może się wysypać, ale wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu Praszelik będzie biegać po boisku z zielonym trykotem.

Kliknij w zdjęcie autora po większą dawkę zakulisowych informacji